Moją pasją jest biznes

Kocham tworzyć nowe usługi i pomagać ludziom rozwijać ich biznesy. Uwielbiam, gdy moi klienci odnoszą sukcesy i pragnę tego dla wszystkich Polaków.

 

Nie tylko wspieram tysiące osób na emigracji, ale dążę do tego, aby świadomość Polaków zmieniła się w takim stopniu, że większość z nas będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy.

Poznaj mniej lepiej

Znam się na tym, co robię! Sprawdź, co mówią o mnie osoby, które mi zaufały

Dzięki jej cennym poradom, wskazówkom oraz naszej ciężkiej pracy dziś nasz obrót to ponad trzykrotność tego sprzed dwóch lat.

Piotr i Katarzyna Gaj - Komicz

Właściciele sklepu internetowego

Jestem niesamowitą szczęściarą, że trafiłam na Anię! Będąc pod skrzydałami takiej osoby jestem zupełnie spokojna o mój biznes.

Małgosia Szyszka

Właściciela salonu beauty

To Ania otworzyła mi oczy i pokazała czym jest własny biznes, jak czerpać z niego jak najwiecej: i finansowo i mentalnie.

Mirela Lasak

Właściciela salonu fryzjerskiego

Jesteśmy na początku drogi ale już czuję że działania, które teraz wykonuję powodują, że jestem krok do przodu.

Katarzyna Goździk

Właścicielka salonu beauty

Współpracujemy od pół roku i nigdy wcześniej nie miałam w sobie takiego spokoju o mój biznes. Po prostu wiem, że będzie dobrze.

Magdalena Jurkowska

Właścicielka salonu beauty

Pomagam właścicielom firm rozwinąć ich prawdziwy potencjał.

Już dziś zacznij budować własną markę osobistą

Pobierz bezpłatnego e-booka i poznaj 5 kroków, które musisz wykonać budując własną markę osobistą.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie EV by Anna Ewa Suska z siedzibą w 5, The Mall, London, England, W5 2PJ, United Kingdom. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w Polityce prywatności.