Szkolenie i Konferencja
Kobieta i Finanse

Poznaj wszystkie elementy drogi do niezależności i pewności siebie – z kobiecego punktu widzenia.

To jedyne takie wydarzenie dla kobiet z UK w tym roku!

Dołącz do uczestników! Kup bilet już teraz
Kiedy?

14 listopada 2021
godz. 10:00 – 18:00

Gdzie?

London Heathrow Marriott Hotel
Bath Road, Heathrow Airport, Hayes UB3 5AN United Kingdom

Kto poprowadzi szkolenie?

Anna Ewa Suska

BILETY WYPRZEDANE!

Kobieta i Finanse

to wydarzenie dla wszystkich kobiet, które…
 • Chcą ruszyć do przodu, nie poświęcając przy tym szczęścia rodziny
 • Marzą o niezależności – finansowej oraz mentalnej
 • Nie mają pewności siebie, asertywności, a być może i wsparcia
 • Szukają inspiracji do budowania własnego biznesu i zarabiania na pasjach
 • Chcą nawiązać nowe kontakty z Kobietami Sukcesu w UK

W programie

 • 10-częściowe szkolenie z tego, jak zrozumieć finanse i zacząć zarabiać,
 • Konferencja z niezwykłymi gośćmi, którzy podzielą się swoją wiedzą,
 • Networking z Kobietami Sukcesu, działającymi w różnych branżach.

Cena:

£100

Dlaczego to
wydarzenie jest tak WYJĄTKOWE?

Poświęcamy je WYŁĄCZNIE KOBIETOM

Będziemy mówić o problemach, z jakimi spotykają się właśnie kobiety, które chcą ruszyć do przodu, nierzadko wchodząc na bardziej „męski” grunt.

Grono NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW

Grono gości Konferencji to lista doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin. Program Szkolenia został stworzony przez mentorkę, która od lat wspiera polskie kobiety w budowaniu biznesów.

Finanse i biznes od PRAKTYCZNEJ STRONY

Wydarzenia biznesowe skierowane do kobiet bywają rozwleczone i przepełnione niepraktycznymi poradami. Tutaj skupiamy się na konkretach!

Jak będzie wyglądać wydarzenie?

Część pierwsza
Szkolenie „Kobieta i finanse”

DSC09670

Szkolenie poprowadzi Anna Ewa Suska – mentorka biznesowa, specjalistka od budowy marki osobistej oraz firmowej, a także trenerka biznesu. Każdego roku z jej szkoleń, konsultacji oraz kursów korzystają tysiące kobiet z całego świata. Na co dzień wspiera polskie kobiety w tworzeniu biznesów, budowaniu własnych marek oraz planowaniu pierwszych inwestycji, wskazując im konkretne obszary, które powinny zmienić. To szkolenie to wszystko, co przekazuje im na konsultacjach – podane w prostej do przełknięcia, inspirującej pigułce. Jej podopieczne stają się Kobietami Sukcesu, nie rezygnując przy tym z czasu dla rodziny, pracy czy pasji.

Kim jest Kobieta Sukcesu?

 • To kobieta, która wie, kim jest i wie, kim chce się stać.
 • To kobieta, która chce zarabiać – nawet jeśli na co dzień zajmuje się domem.
 • To kobieta, która stoi stabilnie i nie jest uzależniona od nikogo i niczego.
 • To kobieta, która nie boi się realizować marzeń.
 • To kobieta, która jest gotowa na to, by stale się rozwijać.

Program Szkolenia

Na szkoleniu omówimy aż 10 różnych tematów. Każdy z nich porusza zupełnie inny aspekt życia, jakiemu powinna się przyjrzeć każda kobieta, która chce zbudować niezależność i lepiej zrozumieć finanse.

1
temat

Twoja obecna sytuacja – pasywa i aktywa

Bardzo często kobiety (świadomie lub nie) przejmują w życiu rodziny wyłącznie role matek i opiekunek ogniska domowego. Nie angażują się w finanse domowe – zarobki, wydatki czy inwestowanie. Często jest tak im po prostu wygodniej, innym razem uważają, że się do tego nie nadają. Bzdura! Pokażę Ci, jak mieć wgląd w swoją prawdziwą sytuację finansową i zaplanować jej zmianę krok po kroku.

2
temat

Czy jesteś kobieta spełnioną i szczęśliwą?

Pokażę Ci niezwykle prostą metodę na sprawdzenie, czy jesteś NAPRAWDĘ kobietą szczęśliwą i spełnioną. To krótki test, ale na indywidualnych konsultacjach potrafi wywołać wiele emocji. Dam Ci kilka wskazówek na to, kim się inspirować, by rosnąć oraz jak tych inspiracji szukać.

3
temat

Dom czy kariera?

Wybór pomiędzy opieką nad domem i dziećmi a rozwojem zawodowym bywa niezwykle trudny. Prędzej czy później, większość kobiet staje przed tym dylematem. Czy warto poświęcać życie rodziny w imię kariery? Czy właścicielka biznesu może mieć czas na bycie matką i żoną? Nie ma na to złotej rady. Pokażę Ci, co sprawdziło się w moim przypadku.

4
temat

Przeanalizuj swoją sytuację finansową

Nauczysz się, jak krok po kroku przeanalizować swoją sytuację finansową. To prosta metoda, której mentorzy biznesowi uczą zwykle podczas pierwszych spotkań z podopiecznymi. To bardzo ważny wstęp do dalszego etapu – planowania budżetu domowego.

5
temat

Inwestuj pieniądze w kompetencje i swój portfel inwestycyjny

Dowiesz się, dlaczego powinnaś zacząć inwestować w samą siebie, a także jak to robić. Opowiem Ci też kilka słów o tym, czym jest portfel inwestycyjny oraz w co aktualnie opłaca się inwestować.

6
temat

Kobieta asertywna i pewna siebie

Dowiesz się, czym jest asertywność z praktycznego punktu widzenia. Podpowiem, jak krok po kroku stać się kobietą pewną siebie i pozwolić sobie na bycie szczęśliwą. Mam na to naprawdę proste sposoby!

7
temat

Zanim kupisz, sprzedaj

Mówię tu o banalnie prostej metodzie na „kupowanie bez wydawania”. Mało kto zdaje sobie z niej sprawy, ale kiedy już wprowadza ją do życia, może inwestować w siebie bez wydawania pieniędzy!

8
temat

Jak zbudować w sobie szczęśliwą Kobietę Sukcesu?

Pokazuję, jak krok po kroku zbudować w sobie Kobietę Sukcesu, która nigdy nie rezygnuje i przez cały czas idzie po więcej.

9
temat

Kobieca czy przedsiębiorcza?

Żadna kobieta nie ma łatwo, kiedy wkracza w „męskie rewiry” biznesu i inwestowania. Nie jesteś w tym sama – zarówno ja, jak i tysiące moich podopiecznych przez to przechodziło. Pokażę Ci mój sekret na to, by znaleźć swoje miejsce w męskim świecie.

10
temat

Etat czy własny biznes?

Zarówno jedno, jak i drugie, ma swoje plusy. Opowiem Ci o nich.

Część druga
Konferencja Kobiet

Na Konferencji wezmą udział eksperci z różnych dziedzin. Nie są to osoby z przypadku – zaprosiliśmy przedsiębiorców, które mają doświadczenie i chcą podzielić się z Tobą swoją cenną wiedzą.

Magdalena Gwóźdź

Magdalena Gwóźdź
Lider międzynarodowego zespołu działającego w marketingu sieciowym.

W 4,5 roku wybudowała ogromny zespół, który obecnie generuje ponad  £ 1 500 000 przychodu.

Jej dumą są ludzie prowadzący z nią ten zespól na szczyt. To kobiety, które zaufały jej na początku, gdy zaczynała, a dziś, duplikując jej metody, osiągają swoją niezależność finansową. Jej zespół każdego dnia udowadnia, że nie ważne są warunki gospodarcze przy osiągania sukcesu w marketingu sieciowym. Ważne jest zaangażowanie i wiara w swój cel.

Ekspert w skutecznym budowaniu zespołów online, z wykorzystaniem mocy social mediów.

Kobieta, która wzięła odpowiedzialność za swoje życie i od zera zbudowała biznes życia, który pozwala jej dziś żyć na wysokim poziomie. Pracując dla siebie zbudowała swoją niezależność finansową i czasową. Teraz już sama decyduje kiedy, ile, jak i gdzie będzie pracować.

Pasjonat rozwoju osobistego, motywator i osoba, która wierzy, że każda z was – Kobiet, jeśli tylko da sobie szansę, jest w stanie wyjść z punktu, w którym obecnie się znajduje.

Prywatnie mama i żona, kochająca wolność i swobodne życie z ciągłym progresem.

“Mimo, że kiedyś nie należałam do osób zbyt pewnych siebie, dziś wiem, że nie ma dla mnie rzeczy, których bym zapragnęła i nie zrealizowała. Ty też możesz! Ja to wiem, a Ty musisz to w sobie dostrzec.”

Małgorzata Kurzępa

Małgorzata Kurzępa
Założycielka i dyrektorka firmy Fair House Investments, która od ponad 8 lat inwestuje w nieruchomości w Wielkiej Brytanii.

Jej przygoda z nieruchomościami pod wynajem zaczęła się ponad 10 lat temu, kiedy jeszcze mieszkała w Polsce. Po przeprowadzce do UK z powodzeniem ją kontynuuje.

Małgorzata ma w swoim portfolio głównie nieruchomości typu Single Let. Początkowo kupowała je za gotówkę, a w miarę zdobywania lepszej edukacji finansowej, zaczęła wykorzystywać dźwignię finansową, czyli kredyty typu BTL.

Obecnie poszerza swoja działalność o nieruchomości typu Short Let (Serviced Apartment) w systemie R2R, a także, zachęcona przez licznych zainteresowanych, o kursy i szkolenia poszerzające edukację finansową. Wskazuje, w jaki sposób dzięki nieruchomościom możemy uniezależnić się od pracy zawodowej oraz kryzysów ekonomicznych.

Mimo dobrze już rozbudowanej firmy inwestycyjnej nadal pracuje zawodowo, bo uważa, że w życiu należy zachować równowagę i nieruchomości to „nie wszystko”.

Małgorzata jest lekarzem zajmującym się na co dzień diagnostyką chorób, głównie nowotworowych. Uwielbia miejską architekturę i tropikalne plaże.

Katarzyna Biel
Dyrektorka Fastax Ltd, księgowa

Specjalizuje się w rozliczaniu i prowadzeniu spółek limited company oraz rozliczaniu self employed i partnership.

Stawia na rozwój umożliwiający samorealizację oraz osiągnięcie zawodowej satysfakcji. Lubi pracę z ludźmi, pełną ciekawych wyzwań i różnorodnych zadań.

W pracy zawodowej jest perfekcjonistką, której zależy na tym, aby pomóc klientom rozwinąć ich biznes, oferując im swoje doświadczenie i fachowe wsparcie. Daje klientom poczucie bezpieczeństwa, które pozwala im całkowicie skupić się na realizacji ich celów i pomysłów biznesowych.

Prywatnie mama trójki wspaniałych chłopców, która uwielbia czas spędzany wspólnie z rodziną.

Rafał Skerda
Przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny

Właściciel agencji marketingowej Skerda Marketing, która obsługuje duże, rozpoznawalne na rynku brytyjskim biznesy. Na co dzień tworzy komunikację brandingową dla firm i marek osobistych z całego świata.

Jako trener przeszkolił setki osób w webinarch online, szkoleniach stacjonarnych i kursach online. Jest autorem unikatowego planera i kursów z zakresu marketingu cyfrowego.

Przedsiębiorca na rynku brytyjskim w branży marketingowej, finansowej, szkoleniowej i kosmetycznej.

Od 2019 roku związany z ExcellenceVale i Alute, liderami na rynku szkoleniowym dla Polonii w Europie, pełniący rolę dyrektora ds. marketingu.

Część trzecia
Networking

To będzie największy networking dla kobiet w UK! Poznaj setki Kobiet Sukcesu, porozmawiaj z nim, podpatrz, jak pracują i zainspiruj się ich drogą.

Grono Kobiet Sukcesu czeka na nowe twarze. Dołącz do nich!

To jedyna taka konferencja dla kobiet w UK w tym roku!
Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Bilety wyprzedane!