Kobieta Sukcesu
czyli jak zbudować siebie,
by odnieść każdy SUKCES przez duże S!

Przestań szukać wymówek.
Przestań usprawiedliwiać to, że stoisz w miejscu.
Przestań tracić czas i pieniądze na sposoby na „oszukanie systemu”.

Zacznij myśleć jak prawdziwa Kobieta Sukcesu.
Zacznij od planu. Stwórzmy go wspólnie!

Dołącz do uczestniczek! Kup bilet już teraz
Kiedy?

19 czerwca 2022
godz. 09:30 – 18:00

Gdzie?

Radisson Red Hotel & Conference Centre London Heathrow
Bath Road, Heathrow, Middlesex UB7 0DU

Kto poprowadzi szkolenie?

Anna Ewa Suska

 • Czy realizujesz swoje plany i marzenia, czy może już dawno je zakopałaś?
 • Chciałabyś rozwinąć karierę i czujesz, że od jakiegoś czasu stoisz w miejscu?
 • Marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz nawet, od czego zacząć?
 • Chcesz zarabiać więcej, nie tracąc jednocześnie czasu dla bliskich?
 • Nie wiesz, jak analizować własne finanse? A może… boisz się to robić?
 • Czujesz, że w głębi duszy marzysz o sukcesie, ale obawiasz się porażki?
 • A może wręcz przeciwnie – boisz się SUKCESU?
 • Czy jesteś gotowa na duże pieniądze? Czy jesteś gotowa odnieść sukces i jednocześnie mieć dużo wolnego czasu, czuć się pięknie i kobieco?

Sukces
nigdy nie przychodzi sam z siebie...

Nie zapuka do naszego okna, pytając „czy może przypadkiem Pani na mnie czeka?”. Przychodzi dopiero wtedy, kiedy naprawdę jesteśmy na niego gotowe.

Wiele (a nawet lepiej – większość!) kobiet po cichu i nieśmiało marzy o tym, by odnieść sukces. Każda z nas definiuje go inaczej.

Niektóre skrycie pragną założyć biznes i żyć na własnych warunkach – wolne od poleceń szefa, grafika uzależnionego od przełożonego czy błagania się o urlop lub choćby dzień wolnego. Jednocześnie są przepełnione obawami o to, co powiedzą inni, jeśli im się nie uda. Albo co gorsza – co powiedzą, jeśli im się uda.

Niektóre już prowadzą własny biznes. A raczej „biznes”, bo ich firmy często są biznesami wyłącznie z nazwy. W rzeczywistości, w obawie przed utratą klientów, boją się cokolwiek zmieniać. Boją się podwyższać ceny, modyfikować ofertę, budować markę osobistą w mediach społecznościowych.

Inne lubią swoją pracę i dobrze czują się na etacie, ale coś zatrzymuje je przed dalszym rozwojem. Wstydzą się prosić o podwyżkę czy awans. W obawie przed krytyką nie chcą doszkalać i iść do przodu. Skrycie czują, że zasługują na więcej, ale wolą pozostać w „bezpiecznej” strefie marzeń.

Jeszcze inne żyją w całkowitym zawieszeniu. Zupełnie nie mają pojęcia, czego chcą. Czy wolą skupić się na opiece nad dziećmi? A może połączyć to z pracą z domu? Pracować na etacie? Otworzyć coś swojego? Z jednej strony, marzą o niezależności finansowej. Z drugiej strony, życie filmowych bizneswomen nie jest chyba dla nich. Myślą, wahają się, analizują. Tymczasem życie przecieka im przez palce.

DSC09670

Nazywam się Anna Ewa Suska

Jestem właścicielką firmy ExcellenceVale (lidera na rynku szkoleniowym w Wielkiej Brytanii), mentorką biznesową oraz specjalistką od budowy marki osobistej i firmowej. Od 20 lat wspieram polskich przedsiębiorców mieszkających w różnych zakątkach świata w prowadzeniu firm z wielu branż.

Z moich szkoleń, webinarów i konsultacji skorzystały już tysiące kobiet, będących na różnych etapach życia czy kariery. Lata doświadczeń dały mi obszerną wiedzę z zakresu prowadzenia biznesu oraz problemów, z jakimi spotykają się przedsiębiorcze kobiety.

W ciągu 20 lat pomogłam tysiącom kobiet odnaleźć prawdziwe szczęście i osiągnąć sukces – nieważne, czym ten sukces dla nich był.

Dziś są piękne, silne, pewne siebie, niezależne. Nie ukrywają, a wykorzystują kobiecą energię do tego, by iść po swoje. Uważam, że sukces należy się absolutnie każdej kobiecie. Jeśli tylko w to uwierzy i podejmie odpowiednie kroki – może po niego sięgnąć. Ty również!

To jedyne tego typu spotkanie w formie szkolenia skierowane do kobiet w UK!

To nie jest szkolenie coachingowe, które ma Cię tylko zmotywować do działania. Nie poruszam tematów, które są dla Ciebie oczywiste. Zamiast marnować Twój czas, wolę skupić się na konkretach.

Zarezerwuj swoje miejsce na spotkaniu.
Liczba miejsc jest ograniczona!

Program spotkania

To nie jest szkolenie coachingowe, które ma Cię tylko zmotywować do działania. Nie poruszam tematów, które są dla Ciebie oczywiste. Zamiast marnować Twój czas, wolę skupić się na konkretach.

 • Twój sukces
  czyli co tak naprawdę sprawia, że stoisz dziś w miejscu. Pokażę Ci, jakie mogą być ukryte blokady, które zatrzymują Twój rozwój.
 • Budowa
  czyli budowanie siebie i własnej wewnętrznej, kobiecej siły. Dam Ci narzędzia, dzięki którym Twój start w kierunku sukcesu stanie się łatwiejszy.
 • Pewność siebie
  czyli jak nie bać się mówić, o czym marzysz. Pokażę, że bez pewności siebie nie da się odnieść prawdziwego sukcesu, a także nauczę Cię ją budować.
 • Potencjał
  czyli jak obudzić swoją kreatywność i dosłownie rozwalić system. Udowodnię Ci, jak ogromny masz potencjał i że nigdy nie powinnaś godzić się na półśrodki.
 • Finanse
  czyli jak zarabiać dokładnie tyle, ile chcesz. Dowiesz się, jak ogarnąć swoje finanse: kalkulować przychody, wydatki oraz stałe koszty osobiste i firmowe.
 • ABC biznesu
  czyli jak zacząć lub rozwinąć własny biznes. W ciągu 20 lat pracy z przedsiębiorcami pomagałam rozwinąć firmy tysiącom kobiet z Polski.
 • ABC budowy marki osobistej
  czyli jak monetyzować swoje działania. Zainspiruję Cię do tego, by zacząć pracować nad personal brandem. Nawet jeśli nie masz (jeszcze) własnej firmy.
 • Planowanie strategiczne w życiu i biznesie
  czyli jak planować rozwój kariery, biznesu czy domowego portfela z myślą o kolejnych dniach, miesiącach i latach. Pokażę Ci to na przykładach.
 • Budowanie zdrowych relacji
  czyli jak tworzyć zdrowe relacje (prywatne, ale też zawodowe i biznesowe), by czuć wewnętrzną siłę i komunikować swoje potrzeby w jasny sposób.
 • Nawyki Ludzi Sukcesu
  czyli jak samodyscyplina wpływa na sukces. Opowiem Ci o tym, co robią wszyscy Ludzie Sukcesu oraz jak traktują własne sukcesy i porażki.
 • Twoja własna metamorfoza
  czyli od czego zaczniesz budować swój sukces. Udowodnię, że powinnaś zacząć robić to już dziś. Mityczny „właściwy moment” już nie nadejdzie. On jest teraz.

Jakie jeszcze tematy poruszymy?

Niemal całe zawodowe życie spędziłam wśród przedsiębiorców. Podstawą moich szkoleń są dwa filary: doświadczenie oparte na prawdziwych historiach ludzi biznesu oraz porady, które są praktyczne. Jeśli planujesz otworzyć firmę lub już ją prowadzisz, ale czujesz, że powinnaś zarabiać więcej, otrzymasz tu ogromną ilość „mięsa”. Na szkoleniu Kobieta Sukcesu dam Ci praktyczne wskazówki dotyczące tych najbardziej palących problemów przedsiębiorców:

 • Czym są segmenty klientów i dlaczego natychmiast musisz je określić w swoim biznesie?
 • Jak ego przedsiębiorcy blokuje rozwój firmy?
 • Jak optymalizować firmę z miesiąca na miesiąc, by zarabiać coraz więcej?
 • Jaki procent obrotów firmy powinno się przeznaczać na marketing?
 • Marketing firmy przy ograniczonym budżecie – proste rozwiązanie.
 • Dlaczego znajomość Excela to niezbędna umiejętność skutecznego przedsiębiorcy (ale też osoby osób pracującej na etacie)?
 • Marka firmy czy marka osobista – co bardziej opłaca się dziś budować?
 • Skuteczny trick na szukanie pracowników, którzy wniosą do firmy wartość.
 • W co inwestować nadwyżki i kiedy lepiej nie tykać firmowych pieniędzy?

BONUS!

Zdradzę Ci moją metodę na to, jak szybko sprawdzić płynność biznesu.

Ostrzegam: większość przedsiębiorców, którzy rozpoczynają ze mną współpracę, nie zdaje tego testu. To szkolenie może być dla Ciebie kubłem zimnej wody, którego właśnie potrzebujesz, by od nowa ruszyć do przodu.

Szkolenie Kobieta Sukcesu
JEST dla Ciebie, jeśli:

 • Nie wiesz, czy zarabiasz wystarczająco dużo. Nie analizujesz na bieżąco, dokąd zmierza Twoja kariera.
  Kto w Twoim domu zajmuje się finansami? Oddałaś to w ręce partnera? A może zupełnie nikt tego nie kontroluje? Jeśli co miesiąc nie kalkulujesz przychodów, wydatków i stałych kosztów (osobistych lub firmowych), to znaczy, że nie masz nad nimi absolutnie żadnej kontroli. Zamiast analizować, kierujesz się złudzeniami. A złudzenia nie są dobrym doradcą ani w życiu, ani w pracy na etacie, ani w biznesie.
 • Chcesz otworzyć własną firmę, ale nie wiesz nic na temat ekonomii, marketingu i zarządzania.
  Większości Polek (ale też Polaków!) nie ma podstawowej wiedzy ekonomicznej. Nie wiedzą, jak kontrolować finanse, jak planować rozwój firmy, jak tworzyć strategie, jak analizować kwestie finansowe, jak dobrze wystartować z biznesem, by przynosił im wysokie dochody. Wielu z nich to jednocześnie niesamowici specjaliści we własnych dziedzinach, którzy po prostu chcieli „pójść na swoje”. Czy Ty także należysz do tej grupy.
 • Prowadzisz biznes, ale nie wiesz, ile realnie na nim zarabiasz. Nie wiesz, jaka będzie Twoja sprzedaż w przyszłym miesiącu czy roku.
  Po dokładniejszej analizie swoich finansów wiele właścicielek firm z przerażeniem odkrywa, jak małe pieniądze zarabia na prowadzeniu biznesu. Niektóre z nich po odjęciu kosztów mają w kieszeni mniej niż 10% przychodu firmy! Jeśli nie planujesz sprzedaży na każdy miesiąc i rok, gwarantuję Ci, że ta sprzedaż leży. Nawet jeśli uważasz, że jest inaczej. Pomyśl, ile niewykorzystanego potencjału marnujesz, nie planując sprzedaży z wyprzedzeniem!
 • Nie kontrolujesz tego, ile inwestujesz w firmowy marketing.
  Firmy, które opierają sprzedaż i zdobywanie klientów wyłącznie na rekomendacjach, nie mają szans na generowanie dużych nadwyżek finansowych. Mało która właścicielka firmy wie, ile powinna inwestować w marketing. Co więcej, większość z nich nie buduje swojej marki osobistej (np. w social mediach). Wstydzą się pokazywać publicznie, boją się oceny innych, nie są przekonane o swojej wartości w biznesie, ale też po prostu – jako kobiety. Czujesz, że mówię o Tobie?
 • Marzysz o sukcesie, ale bez poświęcania tego, co dla Ciebie najważniejsze.
  Wiele kobiet uważa, że sukces można odnieść tylko wtedy, kiedy w 100% poświęci się karierze czy biznesowi. Kobiety Sukcesu widzą jako wyrachowane bizneswoman z filmów, które, by konkurować z mężczyznami, muszą być jak oni. Są w ogromnym błędzie! Kobiety Sukcesu, jakie ja znam, wykorzystują właśnie tę kobiecą siłę, by iść po swoje. Czują się piękne i pewne siebie. Mają czas na wszystko – na firmę, pracę, rodzinę, partnerów, przyjaciół czy pasje.

Szkolenie Kobieta Sukcesu
NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

 • Sądzisz, że wszystko już wiesz i nie jesteś gotowa na zmianę myślenia o swoim życiu, karierze lub biznesie.
 • Rzadko wdrażasz nową wiedzę w życie. To, co przekazuję na szkoleniu, nie zadziała, jeśli Ty sama nie zaczniesz działać.
 • Szukasz osoby, która usprawiedliwi to, że nie udaje Ci się odnieść sukcesu i utwierdzi Cię w przekonaniu, że to nie dla Ciebie.

Co wyróżnia to szkolenie?

Poznasz problemy przedsiębiorczych kobiet

Nie jestem trenerem z przypadku. Mam 20 lat doświadczenia w prowadzeniu własnych firm z różnych sektorów i na różnych rynkach. Poznałam tysiące problemów kobiet biznesu.

Otrzymasz zrozumiałe wskazówki

Mówię prostym językiem, który zrozumie nawet osoba bez specjalistycznego wykształcenia czy doświadczenia w zakresie psychologii, ekonomii, zarządzania lub marketingu.

Pójdziesz o krok dalej

Większość szkoleń biznesowych skupia się jedynie na samym biznesie. Dla mnie biznes to narzędzie do budowania życiowej niezależności. Dowiesz się, co robić z nadwyżkami.

Jak wyglądają moje konferencje?

Zaplanuj swój sukces i osiągnij go!

Przestań szukać wymówek.
Przestań usprawiedliwiać to, że stoisz w miejscu.
Przestań tracić czas i pieniądze na sposoby na „oszukanie systemu”.
Zacznij myśleć jak prawdziwa Kobieta Sukcesu. Zacznij od planu. Stwórzmy go wspólnie!

UWAGA: Zalecamy nie zwlekać z rezerwacją. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.