Kobieta i finanse
Wideo kurs online

Chcesz całkowicie odmienić swoje życie,
zdobyć niezależność, pewność siebie i osiągnąć sukces?

Pośpiesz się! KONIEC sprzedaży za:

 • Czy jesteś dziś kobietą, którą jako mała dziewczynka chciałaś się stać?
 • Czy czujesz się spełniona i szczęśliwa w każdym aspekcie swojego życia?
 • Czy odważnie podejmujesz decyzje i spełniasz kolejne marzenia?
 • Czy wiesz, jak dokładnie wygląda Twój domowy budżet?

Ten kurs to 15 krótkich lekcji, które pomogą Ci zrozumieć swoje finanse i zacząć zarabiać – bez poświęcania rodziny czy opieki nad domem.

Wszystkie najważniejsze elementy drogi do osiągnięcia niezależności i pewności siebie. Z kobiecego punktu widzenia. Krok po kroku. Bez pośpiechu.

Kobieta i finanse to kurs dla wszystkich kobiet, które…

 • Czują się zagubione w życiu i boją się niezależności
 • Mają wrażenie, że są niewystarczające
 • Chcą ruszyć do przodu, nie poświęcając przy tym szczęścia rodziny
 • W głębi duszy o marzą niezależności – finansowej i mentalnej
 • Nie mają świadomości tego, jak wygląda ich aktualna sytuacja finansowa
 • Brak im pewności siebie, asertywności oraz wsparcia
DSC09670

Nazywam się Anna Ewa Suska

i jestem mentorką biznesową, specjalistką od budowy marki osobistej oraz firmowej, a także trenerką biznesu. Każdego roku z moich szkoleń, konsultacji oraz kursów korzystają tysiące kobiet z całego świata.

Na co dzień wspieram polskie kobiety w ich drodze na szczyt, wskazując im konkretne obszary, które powinny zmienić, by być Kobietami Sukcesu.

Kim jest Kobieta Sukcesu?

 • To kobieta, która wie, kim jest i wie, kim chce się stać.
 • To kobieta, która chce zarabiać – nawet jeśli na co dzień zajmuje się domem.
 • To kobieta, która stoi stabilnie i nie jest uzależniona od nikogo i niczego.
 • To kobieta, która nie boi się realizować marzeń.
 • To kobieta, która jest gotowa na to, by stale się rozwijać.

Każdego dnia z dumą patrzę, jak kobiety, które biorę pod skrzydła, przechodzą wewnętrzną metamorfozę. Kiedy do mnie przychodzą, wiele z nich nie jest nawet w stanie powiedzieć, ile chce zarabiać.

Boją się choćby pomyśleć, że chciałyby mieć więcej pieniędzy!

Często są to kobiety, które mają potencjał, by osiągać nawet kilkadziesiąt razy większy przychód. Kiedy pokazuję im plan, jak to zrobić, mówią, że postradałam zmysły. A potem dokładnie te same kobiety zakładają biznesy, budują własne marki, są inwestorkami. Nie rezygnując przy tym z czasu dla rodziny, pracy czy pasji.

Jest takie powiedzenie, że pieniądze leżą na ulicy i wystarczy tylko po nie sięgnąć.

Wiem, że to brzmi jak szaleństwo, ale ja naprawdę tak uważam. Mogę się założyć, że Ty też nie wykorzystujesz 100% swojego potencjału. Ten kurs to wszystko, co przekazuję kobietom na konsultacjach – podane w prostej do przełknięcia, inspirującej pigułce.

Jak wygląda kurs?

 • Wideo online

  Wygodna forma kursu w postaci filmów z rocznym dostępem. Możesz wracać do kursu w nieskończoność. Ucz się, gdzie i kiedy tylko chcesz.

 • Przejrzysty podział na 15 lekcji

  W każdej z nich poruszam zupełnie inny aspekt Twojego życia, jakiemu powinnaś się przyjrzeć.

 • Ćwiczenia i przykłady z życia moich klientek

  Kurs nie opiera się na ogólnych poradach, ale ćwiczeniach do wykonania. Lekcje uzupełniłam o historie kobiet, które znam.

Program kursu

Bardzo często kobiety (świadomie lub nie) przejmują w życiu rodziny wyłącznie role matek i opiekunek ogniska domowego. Nie angażują się w finanse domowe – zarobki, wydatki czy inwestowanie. Często jest tak im po prostu wygodniej, innym razem uważają, że się do tego nie nadają. Bzdura! Pokażę Ci, jak mieć wgląd w swoją prawdziwą sytuację finansową i zaplanować jej zmianę krok po kroku.

Pokażę Ci niezwykle prostą metodę na sprawdzenie, czy jesteś NAPRAWDĘ kobietą szczęśliwą i spełnioną. To krótki test, ale na indywidualnych konsultacjach potrafi wywołać wiele emocji. Dam Ci kilka wskazówek na to, kim się inspirować, by rosnąć oraz jak tych inspiracji szukać.

Wybór pomiędzy opieką nad domem i dziećmi a rozwojem zawodowym bywa niezwykle trudny. Prędzej czy później, większość kobiet staje przed tym dylematem. Czy warto poświęcać życie rodziny w imię kariery? Czy właścicielka biznesu może mieć czas na bycie matką i żoną? Nie ma na to złotej rady. Pokażę Ci, co sprawdziło się w moim przypadku.

Nauczysz się, jak krok po kroku przeanalizować swoją sytuację finansową. To prosta metoda, której mentorzy biznesowi uczą zwykle podczas pierwszych spotkań z podopiecznymi. To bardzo ważny wstęp do dalszego etapu – planowania budżetu domowego.

Dzięki tej technice nauczysz się zarządzać budżetem domowym. Sprawdzisz, czy przypadkiem nie żyjesz ponad stan oraz czy masz jakieś nadwyżki finansowe. Dowiesz się także, co z takimi nadwyżkami robić – ile powinno trafiać na konto oszczędnościowe, a ile na konto inwestycyjne.

Opowiem Ci, czym jest poduszka finansowa i dlaczego najprawdopodobniej jej nie masz. Udowodnię, że solidny plan oszczędności oraz inwestowania to najskuteczniejszy sposób na to, by zabezpieczyć przyszłość swojej rodziny.

Powiem Ci, jak często analizować domowy budżet, aby stale zmniejszać wydatki, ale zwiększać dochody rodziny. Podpowiem też, co możesz zrobić, żeby powiększyć domowy budżet – bez konieczności podejmowania pracy na pełen etat czy nawet wychodzenia z domu.

Dowiesz się, dlaczego powinnaś zacząć inwestować w samą siebie, a także jak to robić. Opowiem Ci też kilka słów o tym, czym jest portfel inwestycyjny oraz w co aktualnie opłaca się inwestować.

Dowiesz się, czym jest asertywność z praktycznego punktu widzenia. Podpowiem, jak krok po kroku stać się kobietą pewną siebie i pozwolić sobie na bycie szczęśliwą. Mam na to naprawdę proste sposoby!

Mówię tu o banalnie prostej metodzie na „kupowanie bez wydawania”. Mało kto zdaje sobie z niej sprawy, ale kiedy już wprowadza ją do życia, może inwestować w siebie bez wydawania pieniędzy!

Podam Ci przykłady na to, jak można wykorzystać swój talent, wiedzę i umiejętności do tego, by zarabiać dodatkowe pieniądze do budżetu domowego. I to bez konieczności zakładania własnej firmy czy szukania pracy na etat.

Pokazuję Ci, jakie cechy ma Kobieta Sukcesu. Będziesz mogła sprawdzić, nad czym warto pracować, by stać się nią w krótkim czasie. Opowiem Ci też trochę o mojej drodze w świecie biznesu i jak doszłam do tego, że czuję się Kobietą Sukcesu.

Pokazuję, jak krok po kroku zbudować w sobie Kobietę Sukcesu, która nigdy nie rezygnuje i przez cały czas idzie po więcej.

Żadna kobieta nie ma łatwo, kiedy wkracza w „męskie rewiry” biznesu i inwestowania. Nie jesteś w tym sama – zarówno ja, jak i tysiące moich podopiecznych przez to przechodziło. Pokażę Ci mój sekret na to, by znaleźć swoje miejsce w męskim świecie.

Zarówno jedno, jak i drugie, ma swoje plusy. Opowiem Ci o nich.

Co odróżnia ten kurs od innych?

Poświęciłam go WYŁĄCZNIE KOBIETOM

Wspominam tu o problemach, z jakimi spotykają się właśnie kobiety, które chcą ruszyć do przodu, nierzadko wchodząc na bardziej „męski” grunt.

Mam doświadczenie liczone w tysiącach klientek

Program tworzyłam na podstawie realnych problemów realnych kobiet. Wiem, z czym się zmagają i każdy z tych tematów poruszyłam w osobnej lekcji.

Zero „gadania dla gadania”

Kursy skierowane do kobiet bywają rozwleczone i pozbawione konkretów. Ja w stosunkowo krótkich lekcjach zmieściłam całą wiedzę w pigułce.

Zobacz opinie kobiet, którym już pomogłam

Przestań żyć marzeniami. Zacznij na marzenia zarabiać!

Kup ten kurs online i rozpocznij spełnianie swoich marzeń.
Kobieta i finanse
£149 £49
Dostęp do Kobieta i Finanse na rokDostęp do Kobieta i Finanse na rok
Kup kurs teraz

KONIEC SPRZEDAŻY ZA: