Jak zarabiać 10 tysięcy i więcej na marce osobistej - ExcellenceVale by Anna Ewa Suska

Jak zarabiać 10 tysięcy i więcej na marce osobistej

Jako mentorka i ekspertka w obszarach biznesu, współpracowałam z wieloma firmami i dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o tym, jak zarabiać na marce osobistej oraz czy w ogóle można zarabiać na marce osobistej.

Na przestrzeni lat pracy z wieloma osobami, wypracowałam swój unikatowy system budowy marki w taki sposób, że zarabia ona minimum 10 tysięcy funtów miesięcznie, czy adekwatną sumę, w zależności od waluty.

Czym jest marka osobista?

Marka osobista to pojęcie odnoszące się do sposobu, w jaki jesteś postrzegany przez innych ludzi. Można ją określić jako Twój wizerunek w oczach innych. Twoja marka osobista opiera się na tym, jakie wartości i cechy reprezentujesz, jakie umiejętności posiadasz, jakie doświadczenia zdobyłeś oraz jakie emocje wywołujesz w innych.

Budowanie marki osobistej to proces, która polega na świadomym kształtowaniu swojego wizerunku i reputacji, aby uzyskać zaufanie i uznanie wśród innych ludzi. Można to osiągnąć poprzez konsekwentne działanie, budowanie relacji, poszerzanie swoich umiejętności i komunikowanie swojego przekazu w sposób spójny z Twoimi wartościami i wizerunkiem.

Silna marka osobista to marka rozpoznawalna, unikalna, która kojarzy się z wysoką jakością produktów, usług oraz wysoką jakością dostarczanych treści. Prawdziwe budowanie silnej marki wymaga cierpliwości, konsekwencji i czasu. Nie da się tego procesu przyspieszyć i nie ma tutaj dróg na skróty. Personal branding tak naprawdę nigdy się nie kończy.

W dzisiejszych czasach budowanie marki osobistej jest szczególnie ważne, zwłaszcza w świecie biznesu i marketingu.

Czy można zarabiać na marce osobistej?

Zdecydowanie tak. Jeśli posiadasz rozpoznawalną markę osobistą, możesz zarabiać na niej na wiele sposobów.

Jak?

Oto kilka przykładów:

 1. Działaj jako ekspert w swojej dziedzinie: Udzielaj wywiadów, prowadź bloga lub kanał na YouTube, prowadź webinaria lub szkolenia online. Udzielanie porad i dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem to sposób na zdobycie zaufania i uzyskanie rozpoznawalności.
 2. Oferuj usługi doradcze: Jeśli jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, możesz oferować usługi doradcze innym ludziom lub firmom. Możesz prowadzić doradztwo biznesowe, coachingu lub doradztwo finansowe.
 3. Sprzedawaj swoje produkty: Możesz stworzyć własną linię produktów, taką jak książki, kursy online, szkolenia czy produkty fizyczne. Twoje produkty powinny odpowiadać na potrzeby Twojej grupy docelowej i być związane z Twoją dziedziną ekspertyzy.
 4. Prowadź szkolenia i warsztaty: Jeśli masz umiejętności dydaktyczne, możesz prowadzić szkolenia i warsztaty związane z Twoją dziedziną. Możesz również organizować konferencje lub seminaria i zarabiać na sprzedaży biletów lub udostępniając je online za opłatą.

Budowanie marki osobistej wymaga czasu i pracy, ale może prowadzić do wielu korzyści. Dlatego ważne jest, aby skupić się na tym, co robisz najlepiej i rozwijać swoją wiedzę oraz umiejętności, aby zaoferować wartościowe produkty lub usługi dla swojej grupy.

Ten proces nie jest prosty, ale może to zrobić każda osoba, której zależy na dobrym wizerunku osobistym.

Znam wiele osób, które budują marki latami, ale nie zarabiają. Dlaczego? Ponieważ nie wszystko co robią, robią właściwie.

Jeśli chcesz zbudować silną, rozpoznawalną markę osobistą, znacząco podnieść swoje obroty oraz być autorytetem w swojej branży zapraszam Cię na bezpłatny webinar online “Tajna strategia na markę osobistą- Czyli jak zarabiać £ 10tys. I więcej miesięcznie”, który odbędzie się 25 kwietnia o godz. 19:00 czasu UK.

To szkolenie dla:

 • przedsiębiorców, którzy chcą zarabiać na swojej wiedzy,
 • Przedsiębiorców, którzy chcą zbudować pozycję eksperta na rynku,
 • Trenerów i liderów,
 • Osób, które chcą się wyróżnić na rynku w swojej branży.

Ze szkolenia dowiesz się:

 1. Jak zbudować markę osobista by klienci postrzegali Cię jako eksperta w Twojej branży i płacili więcej za Twoje produkty lub usługi.
 2. Poznasz najważniejsze kroki budowy pozycji eksperta.
 3. Nauczysz się tworzyć autorskie produkty lub usługi.
 4. Ułożysz lejki monetyzowlnia Twojej wiedzy.
 5. Dowiesz się, jakie produkty tworzyć i  jak na nich zarabiać.
 6. Poznasz narzędzia budowy marki.
 7. Własne książki lub kursy online.
 8. Poznasz różnicę między marką osobistą a marką Twojej firmy.
 9. Dowiesz się co łączy markę a konsulting.

To będzie bardzo interaktywny webinar. Merytoryka będzie łączona z zadaniami do wykonania, tak by każdy uczestnik wyniósł z niego jak najwięcej wiedzy i narzędzi.

Nie czekaj! Zarejestruj się bezpłatnie tutaj:

https://buytickets.at/excellencevale/889701

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Contact us

Fill in the form below or give us a call and we'll contact you. We endeavour to answer all enquiries within 24 hours on business days.